Hakkımızda

Hakkımızda

Asos Kozmetik 1983 yılında İstanbul’un ticaret merkezi olarak kabul edilen şimdiki Fatih ilçesine bağlı Eminönü Mahallesi Mercan yokuşunda kurulmuştur. Şirketimiz ilk etapta kozmetik ürünleri üretmek üzere ticari yaşantısına başlamıştır.

1989 yılında ürettiği kozmetik ürünlerinin dış karton kutularını üretmek için Almanya  HEİDELBERG firmasından kazanlı kesim diye isimlendirilen ilk makinasını ithal

Edip  ve İstanbul’un nezih bir semti olan Cağaloğlu semtin de sadece Kesim yapabilen küçük bir matbaa Atölyesi kurmuştur. Dışarda baskı İşlemini Yaptıran Asos Kozmetik  kendi Atölyesinde kesim ve Elde yapıştırma işlemini yapıyordu.

1992 yılında HEİDELBERG firmasına verilen ikinci siparişle tek renk ofset baskı makinasını alması sonucu baskı işlemini de atölyesi içerisinde yapmaya başladı. Asos kozmetiğin  amacı sadece kendi kutusunu üretmekti yalnız kendisine ürettiği kutuların Kalitesi ve eşsiz tasarımları Eminönü ve Cağaloğlu piyasasında  dikkat çekmeye başlamış, Asos Kozmetik firmamızın matbaa atölyesine ürün talepleri gelmiştir ve bir süre sonra Asos Kozmetik fason üretime başlamıştır. 1998 yılında makine parkuruna manuel selefon  ve KRAUSE Pedal kesim makinalarını da Eklemiş ve o zamanın tam teşekküllü matbaa atölyesine kavuşmuştur.

Asos Kozmetik 2004 yılında matbaa ve kozmetik birimlerini birbirinden ayırarak Yeni Nesil Matbaa oluşumunu matbaa piyasasında tanındık hale getirip aynı yılda HEİDELBERG firmasının ürettiği 4 Renkli ofset makinasını satın alaraktan organize matbaacılık sektöründe kağıt

Fiyatına matbaacılık hizmeti vermeye başladı. Uyguladığı fiyat politikası tüm kesimler tarafından olumlu karşılanan Yeni Nesil Matbaa matbaacılığın yeni ve eskimeyen yüzü haline geldi.

34 yılı aşkın mesleki tecrübemiz, 18 yıllık sistem deneyimimiz ile güven veren firmamız makine parkuruna yaptığı yatırımlar, yenilikçi ve her bütçeye uygun fiyat anlayışı ile her geçen gün büyümektedir.
Organize matbaacılığın mucidi olan Yeni Nesil Matbaa 2004 yılında kurulmuş, geride bıraktığı 13 yılda tasarım bölümüne yaptığı yatırımlarla kurduğu hata yapmayı engelleyen sistemi oluşturmuştur. Kalitenin  tartışmasız lideri olan Yeni Nesil Matbaa kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek üretim yapmakta ve Türkiye’nin ‘‘KAĞIT FİYATINA MATBAACILIK’’ anlayışı ile 12 ilinde bayilerine hizmet vermektedir.

BİZDEN FİYAT ALMADAN SİPARİŞ VERMEYİNİZ…